przejscie-do-sklepu

MOTO OZGA sklep motocyklowy z siedzibą stacjonarną w Radomsku powstał w 2008 r. Na potrzeby własne, grupy przyjaciół i lokalnych grup zapalonych motocyklistów zostaje utworzony dział części zamiennych do markowych motocykli. W ofercie pojawiają się produkty renomowanych producentów niezbędne do codziennej eksploatacji motocykla takie jak:filtry, oleje, świece, klocki,  uszczelniacze, itp.

W 2010 r. w odpowiedzi na dużą liczbę pozytywnych sygnałów docierających od naszych Klientów, zapada decyzja o rozbudowie sklepu. Oferta zostaje wzbogacona o takie produkty jak: kaski, rękawice, obuwie, akcesoria i wiele innych markowych produktów.

2012 r. to kolejny rok dynamicznego rozkwitu firmy. Powstaje dział odzieżowy.
Na naszych półkach pojawiają się pierwsze modele kurtek, spodni, kombinezonów zapewniających komfort i bezpieczeństwo podczas krótszych i dłuższych wypraw motocyklowych. Firma nawiązuje współpracę z renomowanymi producentami i zostaje oficjalnym dystrybutorem marek: AIROH, SHIMA, REBELHORN.

W 2013 r. następuje kolejny etap rozwoju firmy. Zostaje uruchomiona sprzedaż na serwisie aukcyjnym Allegro, powstaje profesjonalna strona internetowa, abyś w każdej chwili drogi Kliencie mógł się z nami skontaktować.
A to jeszcze nie koniec :)

 

MOTO OZGA

TWORZONY Z PASJI PRZEZ MOTOCYKLISTÓW ­DLA MOTOCYKLISTÓW.

 

Zapraszamy do czynnego uczestnictwa w tworzeniu sklepu.
Wszystkie Twoje opinie dotyczące firmy i asortymentu są mile widziane.
Dla nas to cenne wskazówki mające na celu poprawę działania i funkcjonowania naszego projektu.
Opinie prosimy kierować na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

Pozdrawiamy
zespół
podpis